وارن بافت بزرگترین سرمایه گذار کشور آمریکا و دنیا

وارن بافت بزرگترین سرمایه گذار کشور آمریکا و دنیا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

وارن بافت بزرگترین سرمایه گذار کشور آمریکا و دنیاوارن بافت بزرگترین سرمایه گذار کشور آمریکا و دنیا

زندگی نامه وارن بافت

وارن بافت (Warren Buffet) در تاریخ 30 اوت 1930 در نبراسکا متولد شد. پدرش هاروارد بافت یک تاجر و سرمایه گذار معروف بود و وارن دومین فرزند از مجموع سه فرزند وی می باشد. وارن از ابتدا علاقمند به تجارت بود و هوش سرشاری در این رابطه داشت. خانواده وارن بافت در سال 1942 و در پی پیروزی پدر خانواده در انتخابات کنگره آمریکا راهی شهر واشینگتن دی سی شدند و وارن که در آن زمان دوازده سال داشت، به همراه خانواده مجبور به مهاجرت شد. وی در سن یازده سالگی مقداری از سهام سایتزسرویس را به قیمت 37 دلار خریداری کرد.

این سهام با افت قیمت به 27 دلار رسید ولی وارن با صبر در بازار سرمایه گذاری توانست سهام خود را به قیمت 42 دلار به فروش برساند. پس از این سرمایه گذاری، سهام سایتزسرویس رشد بیش از 100 دلار را تجربه کرد و از این روی وارن توانست اولین درس خود را در زمینه سرمایه گذاری در بازار بورس دریافت کند. البته وارن بافت پیش از اینکه وارد بازار بورس شود، در زمینه فروش نوشابه کوکاکولا و همچنین مجلات و غیره فعالیت می کرد و مدت زمان محدودی نیز در مغازه پدربزرگ خود مشغول به کار بوده است. وی در سن 18 سالگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد

زندگی وارن بافت

وارن بافت در سن 16 سالگی وارد دانشگاه شد و در رشته مدیریت دانشگاه پنسیلوانیا تا سن 20 سالگی تحصیل کرد. در زمان فارغ التحصیلی وارن بافت سرمایه ای حدود ده هزار دلار داشت که تمامی این سرمایه حاصل کار وی در بازار سرمایه گذاری آمریکا بود. وارن در سال 1951 از دانشگاه کلمبیا، موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد شد تا بتواند از تحصیلات آکادمیک نیز استفاده ای در بازار کار خود داشته باشد. بنجامین گراهام به عنوان یک استاد سرمایه گذاری شناخته می شد و در آن زمان وارن جوان در کلاس های این سرمایه گذار موفق حضور پیدا کرد.

وارن به این سطح از تحصیلات قانع نشد و پس از آن در موسسه مالی نیویورک مشغول به تحصیل شد. وی در این مدت به توصیه گراهام به فروش اوراق بهادار پرداخت و در این مدت نیز توانست به موفقیت هایی دست پیدا کند.

وارن بافت بزرگترین سرمایه گذار کشور آمریکا و دنیا می باشد. سومین شخص ثروتمند دنیا و همچنین صاحب سهام شرکت هایی همچون اپل، Bank Of America، کوکاکولا، پپسی، جنرال الکتریک و IBM می باشد. این سرمایه گذار همچنین صاحب شرکت سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی می باشد و به عنوان یک پدر سرمایه گذاری و شخصی شناخته می شود که برای علاقمندان به بازار سرمایه و کسانی که می خواهند کسب و کار جدیدی راه اندازی کنند شناخته می شود

زندگی وارن بافت

بسیاری از اشخاص موفق ایرانی نیز با الگو برداری از وی توانسته اند به موفقیت دست پیدا کنند و به همین دلیل به این افراد وارن بافت ایران اطلاق می شود. وارن بافت همواره با شناسایی بازارهای سرمایه که رشد بسیار زیادی خواهند داشت، توانسته است سرمایه خود را افزایش دهد. شاید بتوان گفت که برخی از سرمایه گذاری های وی یا فروش سرمایه های وی با ضرر هایی همراه بوده است ولی وارن بافت با هر شکست به امید آینده ای بهتر توانسته است شانس مجددی داشته باشد و موفقیت کسب نماید. شاید برای شما جالب باشد که زندگینامه شخصی وارن بافت را بدانید.

از این روی ما در بخش دوم به بررسی زندگینامه شخصی وارن بافت می پردازیم و اطلاعاتی در زمینه زندگی شخصی وی در اختیار شما قرار می دهیم که قطعا برای شما می تواند مناسب به شمار رود. در ادامه با ما همراه باشید

زندگی وارن بافت

یک سرمایه گذار خیر

شاید کمتر کسی با این وجه از زندگی وارن بافت آشنا باشد. ولی حقیقت آن است که وارن یکی از بزرگترین خیرهای دنیاست! وی توانسته است اموال زیادی را در بازار سرمایه گذاری به دست بیاورد ولی همواره یکی از خیرهای بزرگ در کشور آمریکا به شمار می رود. بزرگترین کار وی در این زمینه را می توان پرداخت بزرگترین صدقه در دنیا دانست. وی در سال 2005 اعلام کرد که تمامی اموال خود را به خیریه بیل گیتس اهداء خواهد کرد که بزرگترین بخشش اموال به شمار می رود. در ادامه بیان زندگینامه وارن بافت شما را با سه قانون مهم در زندگی وی آشنا خواهیم کرد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

منبع : سایت رایگان آموزش بورس


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای iran-article.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iran-article.ir | نقشه سایت