اس ام اس تبریک هفته وحدت

اس ام اس تبریک هفته وحدت

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

اس ام اس تبریک هفته وحدت

اس ام اس تبریک هفته وحدت

اس ام اس تبریک هفته وحدتهفته وحدت که در بردارنده ولادت ششمین پبشوای شیعه است تبریک و تهنیت باد.


مـــــژده ای دل کــه مـهــیــن آیـت یــزدان آمــد مــشــعــل راه هـدا خـتــم رســـولان آمـد تـا زنـــده پـــرچـــم تــوحـیــد بـهـر بـــام و دری بـهـر نــابـودی اصــنـــام شــتــابـان آمــد مـسـلـمـیـن را بـده از قـول خــــداونـــد نــویـــد اشــرف خـلـق جـهـان نـیـر تــابـــان آمـد هفته وحدت مبارک


صدای بال و پر جبرئیل می آید شب است و ماه به آغوش ایل می آید لب کویر پس از این ترک نخواهد خورد که ساقی از طرف سلسبیل می آید لباس خاطره را از حریر عشق بدوز حلیمه! نزد تو فردی اصیل می آید نگاه آمنه از این به بعد می خندد چرا که معجزه ای بی بدیل می آید میلاد پیامبر رحمت، تاج آفرینش و هفته وحدت بر شما خجسته باد


پیامبران الهی که خود نیز از میان مردم برانگیخته شده اند، با اتّصال و ارتباط با مجاری وحی کوشیده اند تا آدمی را حول یک محور گرد هم آورند تا در پرتو وحدت کلمه، عظمت و اقتدار نظام الهی را به نمایش گذاشته شود و مردم به سعادت حقیقی دست یابند. هفته وحدت دوازدهم تا هفدهم ربیع الاول مبارک باد.


عترت آمد از آیینه ام کیست در غار حرای سینه ام رگ رگم پیغام احمد می دهد سینه ام بوی محمد می دهد آغاز هفته وحدت گرامی باد


میوه آرامش و پیشرفت و امنیت، بر درخت اتحاد می روید. هفته وحدت مبارک باد.


پیامبرصلی الله علیه وآله: الجَماعَةُ رَحمَةٌ و الفُرقَةُ عَذابٌ وحدت مایه رحمت، و تفرقه موجب عذاب است. فرا رسیدن هفته وحدت گرامی باد


من، تو، او و تک تک ما نهر‌هایی هستیم دور از هم. در مسیر خود گاهی به سراشیبی یا مانعی برمی‌خوریم و متوقف می‌مانیم و خشک می‌شویم، اما اگر ما به هم بپیوندیم، دریا می‌شویم و دُرهای گران می‌پروریم. میلاد پیامبر صلح و دوستی و هفته وحدت تهنیت باد


هفته ی وحدت، سایه ساری آرامش بخش، دل انگیز و روح پرور برای هموطنان مسلمان ماست. فرا رسیدن هفته وحدت همراه با میلاد فرخنده و مسعود مبشر خرد، آگاهی و مبلغ عشق و مهربانی، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآلهوسلم) و نیز ولادت فرخنده پیشوای راستین صالحین و صدیقین حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) را تبریک عرض می‌نماید.


گرامی باد هفته وحدت که ملت ما را منسجم تر می کند و امتمان را با رهبر خود پبوندی مجدد می زند، گرامی باد این هفته که بازوها را با هم گره زده، توان ها را درجهت واحد و بر ضد دشمن متجاوز به کار می گیرد.


گرامی باد هفته ی وحدت، که در آن میثاق ها تحکیم می شود، پیمان ها استوار می گردد، خون ها در هم می جوشد، دست ها و بازوها درکنار هم قرار می گیرد، چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند، قشرها همه باهمند، امت، یکپارچه و منسجم است.


زادروز فرخنده حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و آغاز هفته وحدت را به یکایک مسلمانان و یکتاپرستان عالم، تبریک می گوییم


وحدت دست برداشتن از حقایق نیست، در مسیر حقیقت است. قرآن تاکید بر وحدت اسلامی دارد اما وحدت محور می‌خواهد و تاکید، بدون آنکه محور و کانال آن مشخص شود، لغو و بیهوده است. قرآن صامت به تنهایی نمی‌تواند محور وحدت باشد بلکه نیاز به امام ناطق است تا بیانگر حقیقت باشد. “مثل اهل بیتی کمثل سفینه النوح” هفته وحدت گرامی باد


همچنین بخوانید:  فال روزانه ، بسیار دقیق

شعر کوتاه به مناسبت هفته وحدت

شعر کوتاه به مناسبت هفته وحدت


اِحیای هویت اسلامی و صیانت از حرّیت انسانی در جهان با وحدانیت و تأکید بر مُشترکاتِ دینی امکان پذیر خواهد بود هفته وحدت مبارک باد.


قرآن کریم در سوره آل عمران، آیه ۱۰۳ می‌فرماید: «به یاد آورید که شما پیش از اسلام با یکدیگر دشمن بودید. پس خداوند میان دل‌های شما الفت برقرار کرد». هفته وحدت بر همگان مبارک باد


هفته وحدت، فرصت مناسبی است تا ضرورت همبستگی و یک‎دلی جهان اسلام به ویژه در این زمان پُر از فتنه و آشوب، با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد فرا رسیدن هفته وحدت مبارک.


وحدت، مهم‌ترین عامل بقا برای یک جامعه است. کمال، ترقی و پیشرفت جوامع، جز در پرتو وحدت کلمه و برادری، همکاری و هماهنگی میسر نمی‌گردد. هفته وحدت بر دوستداران اسلام مبارک باد


گرامی باد هفته وحدت که ملت ما را منسجم تر می کند و امتمان را با رهبر خود پبوندی مجدد می زند، گرامی باد این هفته که بازوها را با هم گره زده، توان ها را درجهت واحد و بر ضد دشمن متجاوز به کار می گیرد آغاز هفته وحدت مبارک


گرامی باد هفته وحدت، که خنثی کننده‌ی توطئه‌های دشمنان، درمسیر تفرقه افکنی است.


هفته‌ وحدت، چتری مبارک از ایثار و فداکاری بر مردم است. فرا رسیدن هفته وحدت بر مسلمانان جهان گرامی باد


گرامی باد هفته وحدت که در آن، میثاق‌ها استوار می‌شود، خون‌ها در هم می‌جوشد، دست‌ها و بازو‌ها در هم می‌تند و چهره‌ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و محبت می‌زند. وحدت مسلمانان، چتری است از رحمت خداوند بر سر امت اسلام که زداینده کینه‌ها و کدورت‌ها و خودخواهی‌ها و موجب صفای قلوب است.


فرا رسیدن هفته وحدت، که هفته نور و سرور، و ایام شادی و همبستگی است مبارک باد.


هفته وحدت، چتری مبارک ازایثار و فداکاری بر مردم است. فرا رسیدن 17ربیع الاول خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری بر تمامی مسلمین تبریک و تهنیت باد.


پیامبرصلی الله علیه وآله : الجَماعَةُ رَحمَةٌ و الفُرقَةُ عَذابٌ وحدت مایه رحمت، و تفرقه موجب عذاب است هفته وحدت مبارک


وحدت بین همه مذاهب لازم و ضروری است. به خصوص در شرایط امروز که دشمنان می خواهند شیعه و سنی سلاح بردارند و به جان هم بیافتند و نتیجه ای حاصل نخواهد شد جز شادی دشمنان اسلام هفته وحدت و اخوت گرامی باد.


میراث گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (سلام الله علیه) را که نوید بخش همدلی و همبستگی برای نیل به اهداف عالیه اسلامی است، به محضر عموم مسلمانان و آزادی خواهان در سراسر پهنه گیتی تبریک و تهنیت عرض نموده، پیروزی روز افزون سپاه اسلام را بر لشگریان کفر و الحاد از درگاه الهی آرزو می نمایم و آغاز هفته وحدت و اخوت مبارک.


همچنین بخوانید:  فال تاروت ، کامل ، دقیق ، با جزئیات

جملات کوتاه در مورد هفته وحدت

شعر کوتاه به مناسبت هفته وحدت


فرا رسیدن هفته وحدت که نشان دهنده اتحاد بین شیعه و سنی هست فرخنده و مبارک


هر کس برای اتحاد همدلی برای ترویج صلح و دوستی قدمی بردارد باید دستش را بوسید و نباید به شیطان صفتان اجازه داد بینمان تفرقه بیندازند؛ سالروز وحدت میان شیعه و سنی مبارک باد.


هفده ربیع الاول، سالروز طلوع خورشید پرفروغ آسمان علم الهى و برگیرنده نقاب از چهره حقایق، امام جعفر صادق علیه السلام و  هفته وحدت بر همه مسلمانان عالم مبارک باد…


اختلاف میان شیعه و برادران سنی هیچ نتیجه ای ندارد. خصومت و جدایی همان چیزی است که آمریکا و صهیونیستی ها بدنبال آن هستند و تلاش می کنند پیشاپیش آغاز هفته وحدت تبریک و شادباش می گوییم.


ای دوست بکوش مهرپرور باشی دلبسته آیه های کوثر باشی کی گفته که در طریق وحدت باید با قنفذ و حرمله برادر باشی؟ هفته وحدت مبارک و فرخنده باد.


هفته وحدت، سالروز ولادت پبامبر رحمت و مربی انسانها و سفیر گرانقدر الهی به سوی مردم تبریک می گویم.


دشمنان سعی بر تفرقه میان برادران شیعه و سنی دارند اما نتوانسته‌اند و توطئه‌ی آنان ، اثری نخواهد کرد آغاز هفته وحدت و برادری میان شیعه و سنی مبارک باد.


کافی ست دگر بگو مگو، ای یاران! چون گل باشید خنده رو، ای یاران! هم رتبه ی فرمان «اطیعوا الله» است فرمان «و لا تنازعوا» ای یاران! هفته وحدت مبارک


ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است هفته وحدت اسلامی مبارک.


اختلافات ریشه عقب ماندگی ها و عقب افتادگی هاست و وحدت زمینه ساز پیشرفت و ترقّی در مسیر پیشبرد امور است هفته وحدت مبارک.


شیعه کسی است که جان خود را برای اهل سنت فدا کند فرا رسیدن هفته وحدت و جشن های با شکوه میلاد ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) بر مسلمین جهان مبارک باد.


آنچه که تاکنون کشور ما و دین ما را از کینه دشمنان و دام صیادان و شیادان و شیاطین رها ساخت، تنها هوشیاری در قبال مسائل و اتحاد و یکپارچگی است هفته وحدت مبارک.


دیدید چگونه دشمن تکفیری از کشتن مسلمین ندارد سیری در وقت مبارزه دگر بی معناست در خطِّ خودی منازعه، درگیری! هفته وحدت اسلامی را تبریک عرض می کنم.


همچنین بخوانید:  فال حافظ ، متن و صوت ، تعبیر و تفسیر

پیام کوتاه مخصوص هفته وحدت

پیام کوتاه مخصوص هفته وحدت


اگرچه مسلمانان از مذاهب مختلف در برخی آراء و احکام اختلاف نظر دارند، اما دارای اشتراک‎های متعدد چون باور به خدای واحد، کتاب آسمانی، پیامبر و قبلۀ یکسان نیز هستند فرا رسیدن هفته وحدت و همدلی میان مسلمانان مبارک باد.


ایجاد وحدت در هنگام پیدایش اختلاف و تباهی امت و نزدیک کردن آنها در هنگام جدایی صدقه ایست که خدا آن را دوست دارد هفته وحدت و برائت مبارک.


برای اقتدار حکومت اسلامی و ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان اسلام، «وحدت» مهمترین عامل موفقیت به حساب آمده و هرگونه کوتاهی در این راه سبب دوری از اهداف و آرمان های بلند اسلام خواهد بود و ای برادر شیعه و سنی هفته وحدت بر تو مبارک باد.


صدای بال و پر جبرئیل می آید  شب است و ماه به آغوش ایل می‌آید لب کویر پس از این ترک نخواهد خورد  که ساقی از طرف سلسبیل می آید لباس خاطره را از حریر عشق بدوز حلیمه! نزد تو فردی اصیل می آید نگاه آمنه از این به بعد می‌خندد چرا که معجزه ای بی بدیل می‌آید میلاد پیامبر رحمت، تاج آفرینش و هفته وحدت گرامی باد


تفرقه؛ ریشه جدال و زمینه ساز بحران در جامعه است و هر حرکتی که نشانی از تفرقه و جدایی در آن باشد، گامی به سوی نابودی و انهدام جامعه و نعمتهای الهی است هفته وحدت را تبریک می گوییم.


فرد را ربط جماعت رحمت است جوهر او را کمال از ملت است تا توانی با جماعت یار باش رونق هنگامه احرار باش حرز جان کن گفته خیر البشر هست شیطان از جماعت دورتر هفته وحدت برای شیعیان و اهل تسنن مبارک


در آغاز هفتۀ مبارک وحدت که مزین به ولادت پیامبر گرامی اسلام است، این مناسبت فرخنده را به همه مسلمانان جهان تبریک می‎گویم.


نفس بزن که مسلمان شویم بار دگر نگاه کن که بهاران کنی خزان‌ها را . . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هفته وحدت و میلاد ختم الرسل، مهربان ترین پیامبر بر ما مبارک


وحدت زیباست و میوه زیبایی است. زیبایی نیز نتیجه هماهنگی و وحدت است. یک چهره زیبا از آن رو زیباست که همه اعضایش با هم هماهنگ و مورد اتفاق است. زیبایی و ابهت جنگل با تک درخت جدامانده در بیابان قابل مقایسه نیست.


به اتحاد گرایید و سیل را نگرید که هیچ نیست به جز قطره قطره‌های مطر به اتحاد گرایید و اتفاق کنید که اتحاد شما کم کند ز کفرْ اثر ادیب الممالک فراهانی ز دانا تو نشنیدی این داستان که برگوید از گفته باستان که گر دو برادر نهند پشت پشت تن کوه را باد ماند به مشت هفته وحدت مبارک


با تقریب مذاهب و ملل و با شعار وحدت طلبی می توان جهان را به سوی حاکمیت توحیدی رهنمون کرد و بشر را از ظلمت و جاهلیت رهانید فرارسیدن هفته وحدت و اخوت مبارک.


حق چو دید آن نور مطلق در حضور آفرید از نور او صد بحر نور آفرینش را جز او مقصود نیست پاک دامن‌تر ز او موجود نیست هفته وحدت گرامی باد


هفته وحدت، که در آن میثاق ها تحکیم می شود، پیمان ها استوار می گردد، خون ها در هم می جوشد، دست ها و بازوها درکنار هم قرار می گیرد، چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند، قشرها همه باهمند، امت، یکپارچه و منسجم است تبریک و تهنیت باد.


همچنین بخوانید:  فال تاروت کائنات
اس ام اس ادبی و رسمی مخصوص هفته وحدت

اس ام اس ادبی و رسمی مخصوص هفته وحدتهفته وحدت، سرآغاز پیوند برادران مسلمان و تجلّی حضور یکپارچه مسلمین در عرصه های مختلف همکاریهای اجتماعی است؛ حفظ شعائر و پایبندی به دستورات و سفارشات مؤکد این دین آسمانی محور رشد و تعالی و آسایش اجتماعی مسلمین خواهد شد و هفدهم ربیع الاول هفته وحدت و میلاد پیامبر مبارک.


درود خدا بر پیامبر رحمت، محمد مصطفی “صلی الله علیه و آله و سلم” که نفاق‌ها و چندرنگی‌ها را به وحدت و یکرنگی رساند و دشمنی‌های دیرین را به برادری اسلامی تبدیل کرد. فرا رسیدن میلاد حضرت محمد (ص) و هفته وحدت گرامی باد


«وَاعتَصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا» کلامی رحمانی است که بر ضرورت حفظ وحدت و هم اندیشی مسلمین در امور تأکید می ورزد و همه نگاه ها را متوجه یک نقطه می داند و آن توحید است هفته وحدت مبارک.


رسول الله تودر خلوتِ وحدت خلیلی بعدِ ذاتِ واحدِ مطلق به هستی بی‌بدیلی بر گزینِ دست یزدان از میان نخبگانی پیش هر صاحب نظر در صورت و معنا جمیلی منبع اندیشه رود خروشان حیاتی شهر علمی، کوهِ حلمی، قُلزم عقل عقیلی میلاد نبی اکرم و هفته وحدت گرامی باد…


تفرقه و دوئیت عامل شکست و زمینه ساز نابودی است. برای اجتناب از این آفتِ مهلک باید با نزدیک کردن دلها به یکدیگر و ایجاد رأفت و صداقت و وحدت، از غرق شدن در گردابِ هلاکت رهایی یافت آغاز هفته وحدت و برادری بین سنی و شیعه مبارک.


در صدف پنهان مکن اینقدر مروارید را عاشقان بگذار خوش باشند روز عید را با وجود تو دگر جایی برای ماه نیست آسمان با دیدنت گم می کند خورشید را می کشانی کهکشان ها را به دنبال خودت مشتری چشم هایت کرده ای ناهید را می شکوفد چهره ی تو غنچه را در بوستان شانه هایت می نوازد شاخه های بید را کوهی و آتش فشان عشق جاری می کنی بر لبانت آیه های محکم توحید را در بشر یک عمر امید رهایی مرده بود آمدی تا زنده گردانی تو این امید را من به چشمانت یقین دارم، دلم یک رنگ نیست ذبح خواهم کرد پای این یقین تردید را آغاز هفته وحدت مبارک.


پیامبر گرامی اسلام، که منادی رستگاری و پیروزی بود، با وحدت آفرینی توانست قوای از هم گسسته مردم را جمع کند و با تقویت قوای لشکر اسلام، به مقابله با شرک و کفر و بی عدالتی ها بپردازد هفته وحدت و میلاد پیامبر مبارک.


دشمنان اسلام فهمیده اند که مؤثرترین راه نفوذ در کشورهای اسلامی شکستن زنجیره وحدت و یکپارچگی مردم هوشیار است چه آنکه در سایه یگانگی، هیچ قدرتی یارای مقابله و رویارویی با دژ مستحکم اسلام را ندارد هفته وحدت مبارک.


از ثمرات اختلاف، بدبینی و بدگمانی است و چنانچه انسان ها عینک اعتماد به چشم بزنند چه بسا که می توان از بروز بسیاری از اختلاف ها جلوگیری کرد و با وفاق و یکدلی در کنار یکدیگر زندگی نمود به فرموده امام خمینی دوازدهم ربیع الاول هفته وحدت مبارک.


فرهنگ وحدت طلبی و مشارکت خواهی، زمینه ساز تقویت مسلمانان و اعتلا و سربلندی آنان در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه است پس در تحکیم وحدت و تکیه بر مبانی اصولی و مشترک این دین الهی بکوشیم پیشاپیش آغاز هفته وحدت و ولادت پیامبر مبارک باد.


قرآن کریم قانون مدوّن و منشور جاودانه ای است. مسلمین جهان با تمسّک و توسّل به آن برنامه های زندگی فردی و اجتماعی خود تنظیم می کنند و به عنوان منشوری که وحدت آفرین و راهنمای بشر به سوی هدف و راه واحدی است قلمداد می شود هفته وحدت و میلاد رسول اکرم را به شما و خانواده تان تبریک و شادباش می گوییم.


داناترین انسان ها، کسانی اند که از اختلاف با دوستان اجتناب کنند و بر توسعه مشترکات و کاهش اختلافات خود بکوشند تا با افزایش آگاهی ها و توان علمی و فکری در ساختن جامعه ای سالم و آباد تلاش نمایند هفته وحدت مبارک.


ولایت فقیه از موضوعاتی است که می توان آن را نمود عینی و مصداق حقیقی وحدت و اتفاق نظر جامعه اسلامی در مسئله حکومت دانست فرا رسیدن هفته وحدت مبارک.


گرامی باد هفته وحدت بر همه مسلمانان، که هفته نور و سرور، و ایام شادی و همبستگی است. گرامی باد این هفته که بازو‌ها را با هم گره زده، توان‌ها را درجهت واحد و بر ضد دشمن متجاوز به کار می‌گیرد.گرامی باد هفته وحدت، سالروز ولادت پبامبر رحمت و مربی انسان‌ها و سفیر گرانقدر الهی به سوی مردم.هفته‌ی وحدت، سایه ساری آرامش بخش، دل انگیز و روح پرور برای هموطنان مسلمان ماست.


میلاد فخر آفرینش، خاتم پیامبران، پیامبر مهربانی ها، حضرت محمّد مصطفی صلی الله علیه و آله و میلاد جامع علم و عمل و عبادت، پرچم دار شاهراه ولایت علوى حضرت امام جعفر صادق علیه السلام و شروع هفته وحدت بر شما مبارک باد.


فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و ولادت مسعود و فرخنده رئیس مذهب فقه جعفری حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) و هفته‌ی وحدت، این میراث گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (سلام الله علیه) را که نوید بخش همدلی و همبستگی برای نیل به اهداف عالیه اسلامی است، به محضر، ولی امر مسلمین، علمای اعلام شیعه و سنی، عموم مسلمانان و آزادی خواهان در سراسر پهنه گیتی تبریک و تهنیت عرض نموده، پیروزی روز افزون سپاه اسلام را بر لشگریان کفر و الحاد از درگاه الهی آرزو می‌نماییم.


این بسیج جهانی مسلمین وحدت است که زمینه ساز ظهور آخرین حُجّت الهی و تشکیل حکومتِ عدل جهانی خواهد شد هفته وحدت و فرارسیدن میلاد رسول اکرم (ص) مبارک باد.


همچنین بخوانید:  کف بینی آنلاین

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

کافیه لیست فال ها و طالع بینی ها را در شبکه های زیر داشته باشید
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2023 | تمامی حقوق این وب سایت برای iran-article.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iran-article.ir | نقشه سایت